Zaufali nam! - przeczytaj rekomendacje darczyńców i wspieraj Banki Żywności

Federacja Polskich Banków Żywności zachęca wszystkich producentów, wytwórców i dystrybutorów żywności do przekazywania darowizn żywnościowych Bankom Żywności  na rzecz potrzebujących.

Współpracę z Federacja Polskich Banków Żywności rekomendują firmy:

"...Polecamy Federację Polskich Banków Żywności jako rzetelnego i profesjonalnego partnera. Cieszymy się, że nasza efektywna współpraca przyczynia się do ograniczania marnowania produktów spożywczych oraz zmniejszania skali niedożywienia mieszkańców Polski...."

Jamar

"...Współpraca z Bankami żywności przy dystrybucji produktów z krótkim terminem ważności jest dla nas rozwiązaniem, które pozwala nam wspierać potrzebujących a jednocześnie mieć pewność, że ta żywność jest dystrybuowana w sposób bezpieczny i zostanie wykorzystana przed upływem okresu jej trwałości..."

Nutricia Polska
"...Współpracujemy z Federacją Polskich Banków Żywności od 2010 roku. W tym czasie przekazaliśmy w postaci darowizn prawie 170 ton żywności. Z każdym razem współpraca przebiegała sprawnie. Szybko udawało się porozumieć co do terminu i czasu odbioru produktów, samochody zawsze podstawiane były na czas...."
Sante

Polska Federacja Producentów Żywności przyznała nagrodę Pro Polonia Opulenta 2013 "za współdziałanie z przemysłem żywnościowym na rzecz racjonalnego wykorzystywania żywności".

Działania Federacji Polskich Banków Żywności w 2012r. patronatem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Federacja Polskich Banków Żywności zrzesza 30 Banków Żywności działających na terenie całego kraju. Banki Żywności udzielają codziennej, bezpłatnej pomocy żywnościowej blisko 3 600 organizacjom i instytucjom społecznym, za pośrednictwem których trafia ona do 1 500 000 osób najbardziej potrzebujących. W 2012 roku Banki Żywności przekazały łącznie 68 000 ton artykułów spożywczych.

Zapraszamy do współpracy i przekazywania darowizn żywnościowych!

Do pobrania

Referencje - Jamar
1-jamar.pdf
Referencje - Nutricia Polska
2-nutricia.pdf
Referencje - Sante
3-sante.pdf
Patronat Honorowy MRiRW
4-patronat.jpg