TK Finanse sp. z o.o. wzięło udział w Świątecznej Zbiórce Żywności 

TK Finanse spółka zależna Twojej SKOK w dniach 30 listopada- 04 grudnia 2015 roku prowadziła w swoich oddziałach zbiórkę w ramach Świątecznej Zbiórki Żywności.  

- TK Finanse jako jedna z najprężniej działających spółek finansowych,
na co dzień niesie pomoc i wsparcie swoim Członkom, działając w 51 miejscach
w całej Polsce. Postanowiliśmy wyjść z chęcią niesienia pomocy również innym potrzebującym, wspierając ich produktami spożywczymi-
mówi Jolanta Piekarska - Prezes Zarządu.  

- Firma zaoferowała chęć zorganizowania zbiórki żywności w swoich Placówkach, tak aby Członkowie, którzy otrzymali od nas wsparcie, mogli swoją dobrocią podzielić się również z innymi. Dzięki takiemu działaniu będziemy mogli wesprzeć więcej osób potrzebujących w Polsce - dodaje Pani Prezes.

Pracownicy TK Finanse zaangażowali się w projekt jako wolontariusze, 
bo jak sami deklarują kontakt z ludźmi daje im wielką satysfakcję. Po wielu latach znajomości i współpracy z klientami oddziału, jak zapewniają, ich wspólne relacje są bardzo często przyjacielskie.


Wiele osób zaufało im na tyle, że opowiadają o swoich problemach, pracy, smutkach, ale też radościach. Dlatego Wolontariuszy tak bardzo cieszyło, gdy klienci przychodzili do oddziału przy okazji załatwiania spraw członkowskich przynosząc artykuły spożywcze, które wesprą naprawdę potrzebujących ludzi w konkretnym regionie. Stanie się tak dzięki temu, że Placówki przekazały żywność Bankom Żywności, które znajdują się w najbliższej lokalizacji. Ma to na celu działanie lokalne, które spółka wspiera, dzięki któremu dochodzi do zacieśniania więzi z klientami, które tworzą dobre relacje.

Dzięki inicjatywie TK Finanse sp. z o. o., Banki Żywności będą w stanie przekazać więcej żywności osobom potrzebującym wsparcia, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.