Jesteś pomocny? Na bank!

Zostań wolontariuszem i wesprzyj organizację świątecznej zbiórki żywności, która trafi przed świętami do najbardziej potrzebujących.

Już 1-3 grudnia 2017 odbędzie się kolejna Świąteczna Zbiórka Żywności. Wolontariusze w wybranych sklepach w całym kraju będą zachęcać klientów do dzielenia się zakupami z potrzebującymi. Banki Żywności zebraną żywność jeszcze przed świętami przekażą najuboższym dając im szansę na przeżycie wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia. Chcielibyśmy, aby w tym roku zebrana żywność trafiła do jeszcze większej ilości osób w trudnej sytuacji życiowej. Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszego grona wolontariuszy i razem z nami pomóc innym przeżyć Święta o jakich sami marzymy.


Jeśli chcesz zostać naszym wolontariuszem, kliknij poniższy link i wypełnij zamieszczony tam formularz. Szczególnie potrzebujemy wolontariuszy z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKrUoJ-dC_orN6mMgM9FObByT7A2aUSlm9VrZJzut89JMbCA/viewform