Milion posiłków w ramach Podziel się Posiłkiem! Dziękujemy!!! 

W ramach Programu Podziel się Posiłkiem udało nam się wspólnie zebrać 500 ton produktów, z których można przygotować milion posiłków! 

Podczas Zbiórki Żywności, która odbyła się 25-26 września w sklepach spożywczych, darczyńcy ofiarowali głównie: płatki owsiane, przetwory warzywno-owocowe, mąkę i inne. Produkty są już policzone, posortowane i zważone. Rozpoczynamy już przekazywanie ich do lokalnych organizacji, które na codzień zajmują się opieką najuboższych dzieci. Produkty trafią między innymi do: Towarzystw Przyjaciół Dzieci, świetlic, ognisk wychowawczych, domów samotnej matki, fundacji dla najuboższych rodzin.  Nadal trwa zbiórka żywności on-line!

DZIĘKUJEMY !!!! 

Wspaniałym Darczyńcom 

Wspaniałym wolontariuszom! 

Partnerowi zbiórki - firmie Danone! 

Wspaniałym partnerom - sieciom handlowym, w których odbyła się zbiórka!

Dziennikarzom za wsparcie w zachęcie do udziału w zbiórce! 


Galeria zdjęć: 

Warszawa,
Kraków,
Łódź


obejrzyj spot akcji


Trwa zbiórka żywnośći Podziel się Posiłkiem on-line!  Przypominamy, że do końca października na portalu charytatywni.allegro.pl można kupić paczki
z żywnością dla niedożywionych dzieci. 

W ostatni weekend września w całej Polsce odbyła się 12 zbiórka żywności Podziel się Posiłkiem. Wzięło w niej udział 42 000 wolontariuszy z 31 Banków Żywności. Akcja odbyła się w 542 miejscowościach.


W skrajnym ubóstwie w Polsce  żyje 10% dzieci do 18 roku życia, to jest prawie milion!