Ostatnia szansa na zdobycie grantu edukacyjnego!

Trwa nabór do czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu grantowego edukacyjnego programu „1000 pierwszych dnia dla zdrowia”. Do złożenia wniosku zostało już tylko kilkanaście dni!

Organizacje pozarządowe, grupy zabawowe oraz biblioteki publiczne, już tylko do 25 marca, mogą ubiegać się o środki na realizację działań edukacyjnych związanych z prawidłowym żywieniem kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci w pierwszym roku życia. Do wygrania jest aż 10 grantów finansowych w wysokości 5000 zł brutto każdy! W tegorocznej edycji każda organizacja otrzyma wsparcie ekspertów w dziedzinie żywienia, ponieważ warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest nawiązanie współpracy z edukatorem żywieniowym programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Konkurs Grantowy edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia” organizowany jest już po raz czwarty przez Fundację NUTRICIA i Federację Polskich Banków Żywności. Najlepsi, którzy spełnią wymagane w regulaminie konkursu kryteria, zgłoszą najciekawsze projekty i wygrają granty, będą mogli promować w swoim regionie prawidłowe nawyki żywieniowe wśród kobiet ciężarnych, kobiet karmiących piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci w pierwszym roku życia.

Podmioty zainteresowane udziałem w tegorocznej edycji Konkursu, mogą złożyć wniosek do 25.03.2016 r. wyłącznie za pomocą formularza on-line, dostępnego na stronie www.wnioski.1000dni.pl. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 12.04.2016 r. W skład jury wejdą eksperci w zakresie żywienia dzieci i projektów społecznych z Fundacji NUTRICIA. Dodatkowe informacje, opis działań, które mogą być wsparte finansowo oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.1000dni.pl.