Rodzice klikają i pomagają - "Mamy! Pomagamy"

Niemal dwie trzecie dorosłych regularnie korzysta w Polsce z Internetu. Szczególnie aktywną część tej grupy stanowią mamy dzieci w wieku 0-3 lat – z sieci stale korzysta aż 90% z nich. Właśnie do rodziców najmłodszych dzieci skierowana jest akcja NUTRICIA i Allegro „Mamy! Pomagamy". Partnerem akcji jest Federacja Polskich Banków Żywności z czego bardzo się cieszymy.

Rodzice i opiekunowie mogą wspierać naszych najmłodszych podopiecznych poprzez zakup produktów na charytatywnych aukcjach. W ubiegłym roku pośród 2 milionów osób, którym pomogliśmy były żyjące w niedostatku mamy i ich dzieci.

Część swych zadań Banki Żywności realizują wirtualnie – już teraz, dzięki akcji „Mamy! Pomagamy”, rodzice niemowląt i małych dzieci będą mogli pomóc zarówno sobie, jak i jej małym podopiecznym za pomocą kilku kliknięć. 


„Wciąż zachęcamy Polaków do udzielania pomocy online, w działaniach tych często wspierają nas firmy. Właśnie taką  akcję organizujemy wspólnie z NUTRICIA i Allegro. Umożliwi ona udzielenie przez Banki Żywności pomocy kobietom będącym pod opieką domów samotnej matki” - mówi Marek Borowski, Prezes Federacji Polskich Banków Żywności. 

Jak wziąć udział w akcji:

1.       Wejdź na mamypomagamy.allegro.pl.

2.        Wybierz produkt, który chcesz przekazać na rzecz Federacji Polskich Banków Żywności.

3.       Dokonaj zakupu, postępując zgodnie z instrukcjami na stronie.

„Platformę mamypomagamy.allegro.pl stworzyliśmy, aby wesprzeć Federację Polskich Banków Żywności. Tylko w ubiegłym roku NUTRICIA przekazała Federacji ponad 78 ton żywności. Teraz chcemy wzmocnić to działanie poprzez zaangażowanie rodziców, którzy biorą udział w naszych akcjach konsumenckich. Od 8 czerwca, na specjalnych aukcjach na platformie mamyoszczedzamy.allegro.pl, zainteresowani mogą korzystać ze zniżek na wybrane produkty. Oferta promocyjna zwiększa się wraz z ilością osób odwiedzających stronę. Wraz ze startem akcji „Mamy! Pomagamy”, przeglądający zniżki rodzice i opiekunowie mają dodatkowo możliwość pomocy dzieciom” – mówi Jacek Goryszewski z działu e-commerce NUTRICIA.

Udostępniając stronę mamypomagamy.allegro.pl znajomym i przyjaciołom, każdy rodzic zwiększa zasięg potencjalnej pomocy udzielonej małym podopiecznym Federacji Polskich Banków Żywności.