Wyniki Świątecznej Zbiórki Żywności w sklepach. Dziękujemy!!!

 Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i ofiarności Darczyńców przez trzy dni udało nam się zebrać  815 ton produktów spożywczych. Zebraną żywność przekażemy do 260 000 osób potrzebujących.

Są to pierwsze szacunkowe wyniki z całej Polski. Efekt zbiórki jeszcze wzrośnie, nadal trwa zbiórka na charytatywni.allegro.pl oraz akcja SMS. Szczegółowe wyniki (z wyliczeniem co do grama) przedstawimy pod koniec stycznia.

Banki Żywności rozpoczęły już przekazywanie żywności. Mąka, przetwory, olej a także mnóstwo słodyczy podarowanych podczas Świątecznej Zbiórki Żywności,  jeszcze przed świętami trafią do osób potrzebujących. 


                        

Kto nie zdążył, nadal może pomóc!

Pomóż nam dotrzeć do osób potrzebujących w całej Polsce, także po świętach! Wyślij sms POMAGAM na nr 75365
(koszt SMS-a to 5 zł + VAT).

Dzięki środkom finansowym z sms  przez cały rok realizujemy  naszą misję: ratujemy więcej żywności z supermarketów, przekazujemy więcej żywności, która mogła się zmarnować do osób potrzebujących. Dzięki środkom z sms kupimy wózki widłowe,  powiększymy magazyny, kupimy paliwo do aut dostawczych, zachęcimy więcej osób do dobroczynności.  

Gdziekolwiek mieszkasz możesz włączyć się w świąteczną zbiórkę online – kup paczkę z żywnością na platformie charytatywni.allegro!
 Do 31 grudnia do nabycia paczki żywnościowe dla najuboższych w specjalnie wynegocjowanej cenie! Ceny zapewnił partner zbiórki Auchan Direct.
Do każdej paczki Kamis partner strategiczny zbiórki  dodatkowo doda saszetkę z przyprawami.