Biuro Federacji

Biuro Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności

  • Adres korespondencyjny:
    Al. Jerozolimskie 30 lok. 8
    00-024 Warszawa

    Adres do faktur i rozliczeń:
    Al. Jerozolimskie 30
    00-024 Warszawa

  • Tel: (22) 654 64 00
    Fax: (22) 654 64 00

  • Adres e-mail: federacja@bankizywnosci.pl

  • NIP: 524-21-02-362

    KRS: 0000063599

  • Numer konta bankowego:

    48 1540 1157 2115 6612 6809 0001

  • dla przelewów międzynarodowych:

    IBAN: PL 48 1540 1157 2115 6612 6809 0001

    BIC/ SWIFT: EBOSPLPW157

Napisz do nas





Dorota Napiórkowska
  • Dorota Napiórkowska
    koordynatorka ds. darowizn żywności z sieci handlowych
  • dorota.napiorkowska@bankizywnosci.pl
  • 735 962 909
Przemysław Małkowski
  • Przemysław Małkowski
    koordynator ds. logistyki darowizn i ewidencji żywności
  • przemyslaw.malkowski@bankizywnosci.pl
  • 735 962 907
Marcin Fedoruk
  • Marcin Fedoruk
    specjalista ds.obsługi administracyjnej programu PO PŻ
  • marcin.fedoruk@bankizywnosci.pl
  • 696 583 010
Agnieszka Matysik
  • Agnieszka Matysik
    specjalistka ds. zbiórek żywności
  • agnieszka.matysik@bankizywnosci.pl
  • 735 971 372
Monika Archicińska
  • Monika Archicińska
    dyrektorka ds. rozwoju
  • monika.archicinska@bankizywnosci.pl
  • 507 789 392
Katarzyna Lipka-Szostak
  • Katarzyna Lipka-Szostak
    specjalistka ds. rozwoju sieci organizacji partnerskich
  • katarzyna.lipka-szostak@bankizywnosci.pl
  • 881 929 062
dr Maria Kowalewska
  • dr Maria Kowalewska
    dyrektorka ds. edukacji
  • maria.kowalewska@bankizywnosci.pl
  • 735 962 906
Aleksandra Damentko
  • Aleksandra Damentko
    koordynatorka ds. edukacji żywnościowej
  • aleksandra.damentko@bankizywnosci.pl
  • 660 431 636
Monika Młynarczyk
  • Monika Młynarczyk
    kierownik ds. komunikacji marketingowej i fundraisingu
  • monika.mlynarczyk@bankizywnosci.pl
  • 882 099 308
Magdalena Bryksa-Szymańczak
  • Magdalena Bryksa-Szymańczak
    specjalista ds. PR i mediów społecznościowych
  • magdalena.szymanczak@bankizywnosci.pl
  • 692 018 022
Łukasz Beier
  • Łukasz Beier
    dyrektor biura Zarządu
  • lukasz.beier@bankizywnosci.pl
  • 735 962 902
Dorota Szumska
  • Dorota Szumska
    asystentka dyrektora
  • dorota.szumska@bankizywnosci.pl
  • 22 654 64 00