Biuro Federacji

Biuro Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności

  • Adres korespondencyjny:
    Al. Jerozolimskie 30 lok. 8
    00-024 Warszawa

    Adres do faktur i rozliczeń:
    Al. Jerozolimskie 30
    00-024 Warszawa

  • Tel: (22) 654 64 00
    Fax: (22) 654 64 00

  • Adres e-mail: federacja@bankizywnosci.pl

     

     

    *Lokal jest wykorzystywany dzięki wsparciu m. st. Warszawy – Dzielnicy Śródmieścia

  • NIP: 524-21-02-362

    KRS: 0000063599

  • Numer konta bankowego:

    48 1540 1157 2115 6612 6809 0001

  • dla przelewów międzynarodowych:

    IBAN: PL 48 1540 1157 2115 6612 6809 0001

    BIC/ SWIFT: EBOSPLPW157

Napisz do nas





Dorota Napiórkowska
  • Dorota Napiórkowska
    kierownik zespołu ds. sieci handlowych
  • dorota.napiorkowska@bankizywnosci.pl
  • 735 962 909
Przemysław Małkowski
  • Przemysław Małkowski
    koordynator ds. logistyki darowizn i ewidencji żywności
  • przemyslaw.malkowski@bankizywnosci.pl
  • 735 962 907
Joanna Barańska
  • Joanna Barańska
    koordynatorka ds. darowizn
  • joanna.baranska@bankizywnosci.pl
  • 735 962 906
Marcin Fedoruk
  • Marcin Fedoruk
    specjalista ds.obsługi administracyjnej programu PO PŻ
  • marcin.fedoruk@bankizywnosci.pl
  • 696 583 010
Katarzyna Lipka-Szostak
  • Katarzyna Lipka-Szostak
    dyrektorka ds. rozwoju
  • katarzyna.lipka-szostak@bankizywnosci.pl
  • 881 929 062
Marta Czapnik-Jurak
  • Marta Czapnik-Jurak
    specjalistka ds. szkoleń i rozwoju
  • marta.czapnik@bankizywnosci.pl
  • 882 926 319
Aleksandra Koper
  • Aleksandra Koper
    koordynatorka projektów edukacji żywieniowej
  • aleksandra.koper@bankizywnosci.pl
  • 660 431 636
Dorota Credo
  • Dorota Credo
    specjalistka ds. zbiórek żywności
  • dorota.credo@bankizywnosci.pl
  • 735 971 372
Maria Kowalewska
  • Maria Kowalewska
    dyrektorka ds. badań
  • maria.kowalewska@bankizywnosci.pl
  • URLOP WYCHOWAWCZY
Sylwia Romańczak
  • Sylwia Romańczak
    kierownik zespołu komunikacji i fundraisingu
  • sylwia.romanczak@bankizywnosci.pl
  • 882 352 802
Anna Przetakiewicz
  • Anna Przetakiewicz
    specjalistka ds. PR i promocji
  • anna.przetakiewicz@bankizywnosci.pl
  • 692 018 022
Kaja Ziemba-Kraus
  • Kaja Ziemba-Kraus
    specjalistka ds. marketingu
  • kaja.ziemba-kraus@bankizywnosci.pl
  • 882 099 308
Norbert Konarzewski
  • Norbert Konarzewski
    dyrektor biura
  • norbert.konarzewski@bankizywnosci.pl
  • 693 920 028
Łukasz Beier
  • Łukasz Beier
    dyrektor ds. administracyjnych i operacyjnych
  • lukasz.beier@bankizywnosci.pl
  • 735 962 902
Dorota Szumska
  • Dorota Szumska
    asystentka dyrektora
  • dorota.szumska@bankizywnosci.pl
  • 22 654 64 00