22 grudnia 2021

Szczęśliwych Świąt i wspaniałego Nowego Roku

Szanowni Państwo,

W imieniu Federacji Polskich Banków Żywności pragniemy przekazać wszystkim naszym darczyńcom, wolontariuszom, pracownikom i partnerom życzenia szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Państwu, aby były one spędzone w zdrowiu oraz w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Dzięki Państwa działaniom i zaangażowaniu w tym roku ponownie udało nam się dotrzeć z pomocą do wielu osób potrzebujących. Jak wszyscy wiemy pomaganie innym to najlepszy prezent świąteczny, który można sobie sprawić.

Za nami jednocześnie kolejny rok pełen wyzwań – zdrowotnych, finansowych i organizacyjnych. Życzymy Państwu, abyśmy w 2022 rok weszli z pozytywnym nastawieniem i niezłomnym duchem. W tych czasach niech poczucie wspólnotowości oraz jedność pomogą nam pokonać wszelkie przeszkody. Pracując wspólnie na rzecz innych możemy osiągnąć wiele.

Federacja Polskich Banków Żywności

 

 

16 października 2025

Dwóch na trzech Polaków przyznaje się do marnowania jedzenia – raport Banków Żywności

Już 63% Polaków potwierdza, że zdarza im się marnować żywność. Jedzenie, które każdego roku marnuje się w Polsce mogłoby wyżywić średniej wielkości miasto przez cały rok. Najczęściej do kosza trafia... czytaj dalej

29 września 2025

Na Dzikim Zachodzie jedzenia się nie marnuje. Biedronka i Banki Żywności ruszają z kampanią „Dobra Torba”

Gdzieś pomiędzy półkami Biedronki, tam, gdzie klienci codziennie ruszają na szlak po zakupy, znów pojawia się sprawdzony sprzymierzeniec: Dobra Torba. W siodle tej akcji siedzą Biedronka i Federacja Polskich Banków... czytaj dalej

Zobacz wszystkie aktualności

Ustawienia dostępności